ATLANTİK ASANSÖR'ün hikayesi 2005 yılında Kayseri 'da başlamıştır. Konusunda uzman makina, elektrik ve inşaat mühendislerinin bir araya gelerek güçlerini ve tecrübelerini birleştirerek ATLANTİK ASANSÖR'ü kurmuşlardır.
Kurumsal
Hakk
ımızda
Kalite Belgeleri
Haberler
Hizmetlerimiz
Montaj
Bak
ım / Onarım
Revizyon
İletişim
Tel      : 
0 352 222 09 01
Email : atlantikasansor@hotmail.com
Web   : www.atlantikasansor.com
ATLANTİK ASANSÖR TEKNOLOJİ DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ....!!! BUNU BİLİYORMUYDUNUZ !!!Yıllık periyodik kontrolü yaptırılmayan veya kontrol sonucunda Kırmızı renkli bilgi etiketi iliştirilen asansörlerin  güvenli hale getirilmemesi ve/veya güvensiz asansörlerin kullanımına izin verilmesi durumunda ilgili olarak bina sorumlularına veya kat maliklerine "1705 sayılı Ticarette Tağşişin Men'i ve İhracatın Murakabesi ve Korunması Hakkında Kanun" gereğince idari yaptırım uygulanacaktır.
Asansör Bakımı Ücretleri

Asansör kullan
ımı oldukça yaygın olmasına rağmen kimi zaman asansör bakımı süreleri dikkatli takip edilmemektedir. Asansör kullanımında uyulması gereken bazı kurallar olmasına rağmen bazı kullanıcılar bu hatalara dikkat etmemektedirler. Asansörün kaliteli olması bu tarz sorunların yaşanmayacağına anlamına gelmemektedir. Asansörde yaşanabilecek olan sıkıntıların can ve mal kaybına neden olmaması açısından mutlaka periyodik bir şekilde bakımları yapılmalıdır. Yalnızca can ve mal kaybı gibi sorunların ortaya çıkması değil aynı zamanda kullanımın verimli bir şekilde olabilmesi açısından mutlaka belirli periyodlar ile bakım yapılması gereklidir.

Yaln
ızca bir problem olduğunda servisin çağrılması yeterli olmayacaktır. Bu nedenle asansör aylık bakım servis firmaları incelenmeli ve periyodik bakımlar yapılmalıdır. Periyodik olarak yapılacak olan bakımlar ile birlikte çok daha verimli bir şekilde kullanım sağlanacaktır. Asansörün arıza yapma olasılığı düşecektir. Çünkü sürekli kontrollerin yapılması ile birlikte ufak arızalar çok daha büyük ve çözülmesi zor bir hal alana kadar beklemeyecektir. Asansörde yer almakta olan bazı parçalar oldukça yüksek maliyetli parçalardır. Bu parçalar ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanmaması açısından mutlaka düzenli bir şekilde kontrollerin sağlanması gereklidir. Asansörün düzenli bir şekilde kontrol edilmesi ve bakımının yapılması ile birlikte karşılaşılabilecek olan sorunlar en aza indirileceğinden dolayı asansörün daha uzun süre kullanılmasını sağlanacaktır.

Asansör Bak
ım Fiyatları Hakkında Bilgi

Asansör bak
ımında dikkat edilmesi gereken en önemli olan noktalardan bir tanesi asansör bakım firmaları olmaktadır. Alanında uzman olan kişilerin hizmet vermesi gereklidir. Asansörde yer almakta olan bazı parçalar ekstra özen gerektiği için ve sonunda insan hayatının olumsuz etkilenme riski olması açısından mutlaka periyodik bir şekilde takiplerin yapılması gereklidir. Asansörde bulunan hatanın tespiti ve bu şekilde sorunun ortadan kaldırılması açısından dikkat edilmesi gereklidir.

Firmamız tarafından kontrolü yapılan asansörler emniyet ve kullanım hataları yok ise firmamız tarafından bakım sözleşmesi yapıldıkdan 10 gün içerisinde  şirketimiz tarafından   HDI Sigorta şirketine bildirerek sigorta yaptırılır.

Bakım Ücreti  : Firmamız tarafından  Asansör bakıma uygun ise  Asansörün durumuna göre 100,00 TL ile 400,00 TL arasında ücret tarifesi uygulanır

.